Forums


[ Jaunas ziņas · Lietotāji · Noteikumi · Meklet ·  ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forums » Yugibum tehnologi » Iespejamie varianti ka uzlabot šadas tadas lietas » Lens PC ?
Lens PC ?
rkoDatums: Tuesday, 2007-12-04, 3:02 AM | Message # 1
Lieutenant
Grupa: Administrators
Posti: 50
Respekts: 1
Statuss: Offline
Ja jums ir lens PC varu pateikt paris lietas kas to 100% paatrinātu.

+1 - Noteikti katru nakti ( ja jusu PC ir pie neta) javeic Disk Defregmentešana. Ši ir lieta kas datora darbību padara redzami ātrāku. Tas nepieciešams tapec lai jusu PC sakartotu visas mapes un dokumentus sev ātri piejama vieta.

+2 - Ad-awear 6 Lieliska programa, kas neļauj lagerfailiem tik jūsu kompi (lagerfails - fails kas visu laiku konekte ar Internet ) un ja gadījuma tas tiek tad to atri iztīra. Man personīgi diena atrod kādus 30 - 200 šādu preteklēnu.

+3 Antivīrusa programmas izvelne. Antivīrusa programas izvelei ir ĻOTI liela nozīme jusu PC ātrumam. Kapec ? Tapēc kad ir antivirusu programas ka Norton Antivirus Sistem kas PC skene vissu laiku kad vien PC ir ieslegts un ļoti ed OPEREJSISTEMU.
Es jums personīgi ieteiktu NOD Sistem 32 Viņs skene Internet Download līniju un neļauj ieklut PC kadam virusam nevis visu laiku skene PC un iek tam ristīties.
Bet tomer nepārspīlejit. Ja novilksit Kaspersky tad varat uzskatit ka jums nav Antiviruss. Jo ja jūs gadījumā neesat pircis orģinalp disku tad jūsu AVUPD atpaliek ar 1 mēesi (AVUPD - Anti virus updating)


 
kakabumsDatums: Tuesday, 2007-12-04, 10:05 AM | Message # 2
Private
Grupa: Users
Posti: 4
Respekts: 0
Statuss: Offline
Quote (rko)
+1 - Noteikti katru nakti ( ja jusu PC ir pie neta) javeic Disk Defregmentešana. Ši ir lieta kas datora darbību padara redzami ātrāku. Tas nepieciešams tapec lai jusu PC sakartotu visas mapes un dokumentus sev ātri piejama vieta.

tas man atkrīt, jo redz- man tikai no cietā diska ir brīvs 5%
 
rkoDatums: Tuesday, 2007-12-04, 10:08 AM | Message # 3
Lieutenant
Grupa: Administrators
Posti: 50
Respekts: 1
Statuss: Offline
cik liels cietais ?

 
herakls6Datums: Wednesday, 2007-12-05, 8:55 AM | Message # 4
Sergeant
Grupa: Users
Posti: 25
Respekts: 0
Statuss: Offline
paldies par sito bus kadreiz japamegina biggrin ta disc deformation!

Lineage 2 rulzz!!
One shot two kills,no luck just skills!
Ieliekat man respect +

 
rkoDatums: Wednesday, 2007-12-05, 9:21 AM | Message # 5
Lieutenant
Grupa: Administrators
Posti: 50
Respekts: 1
Statuss: Offline
Es taisu katru nakti

 
Forums » Yugibum tehnologi » Iespejamie varianti ka uzlabot šadas tadas lietas » Lens PC ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:



Copyright Yugibum © 2024
Website builderuCoz